Pazaryeri’nde Mustafa Ceceli ve Öykü Gürman’dan muhteşem konser


0

BEĞENDİM

Pazaryeri’nde Mustafa Ceceli ve Öykü Gürman’dan muhteşem konser

Bilecik’in Pazaryeri İlçesinde Pazaryeri Belediyesinin düzenlediği İlçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yılı kutlama etkinleri kapsamında Mustafa Ceceli ve Öykü Gürman konser verdi.

Pazaryeri ilçesinde Panayır alanında oluşturulan platformla Mustafa Ceceli ve Öykü Gürman konseri İlçeye renk katarken Pazaryeri ilçesi çevre il ve ilçelerden yaklaşık 10 bin kişi konseri izledi.

Sevilen sanatçılar birbirinden güzel şarkılarını Pazaryeri’liler için söylerken, konsere katılan vatandaşlarda sanatçılara söyledikleri şarkılarda eşlik etti.

Mustafa Ceceli ve Öykü Gürman,  kalabalık Belediye Başkanı Zekiye Tekin’e ve alanı dolduran binlere teşekkür ederken, Başkan Tekin, sanatçılara Kınık Köyünde üretilen Çömlek Cezve hediye ederken çiçek taktim etti.

Pazaryeri ilçesinde düzenlenen Mustafa Ceceli ve Öykü Gürman konserine Pazaryeri Kaymakamı Ferhat Altay,  Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürü Serkan Bircan, İl Tarım ve Orman Müdürü Necmettin yoldaş, Osmaneli Belediye Başkanı Münir Şahin, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, İl Genel ve Belediye Meclisi üyeleri, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ilçe merkezi, köyler ve civar ilçelerden gelen binlerce vatandaş katıldı.

[embedded content]

Bu Haber Pazaryeri Gündem Tarafından Servis Edilmiştir www.pazaryerigundem.com


Back To Top