Bursa Bilecikliler Derneğinden Pazaryeri köylerine ziyaret


0

BEĞENDİM

Bursa’da 206 yılında kurulan ve birçok sosyal faaliyetle Bursa’daki Bileciklilerin destekçisi olan Bursa Bilecikliler Derneği Üyeleri Bilecik’in Pazaryeri ilçesindeki köy ziyaretleri ile dernek faaliyetlerini köylü vatandaşlara anlatıyor.

Dernek Başkanı Erdoğan Mısırlı ve yönetimi Pazaryeri İlçesine bağlı Gümüşdere Köyünü ziyaret ederken, köylü vatandaşlarla tanışıp derneğin Bursa’daki faaliyeti hakkında bilgiler verdi.

Köy muhtarı İsmail Yenitürk’ten  köy hakkında bilgiler alan Başkan Mısırlı Gümüşdere köyü halkının misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Mısırlı, Bursa Bilecikliler Derneği olarak Bursa’daki hemşehrilerimiz ile 40 bin kişilik bir aileyiz. Derneğimiz sadece Bursa’da değil Bilecik’teki ilçelerimizde ve köylerimizde hemşehrilerimizin sorun ve isteklerine çözüm üretmeye çalışıyor. Bursa Bilecikliler Derneği olarak yaptığımız her türlü Sosyal Faaliyetlerde bizlere destek olan Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin,  hanımefendiye, Soydan Boza İsmail Soydan’a ve Nur Kasap Mesut Kök’e hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum ifadesinde bulundu.

Bursa Bilecikliler Derneğinden Pazaryeri köylerine ziyaret

www.pazaryerigundem.com


Back To Top